7.4.2011 | Aktuality

Letošní 37. ročník Letní filmové školy, největšího nesoutěžního filmového festivalu v republice se pomalu blíží. Program festivalu nabídne v době od 22. do 31. července desítky filmů, českých i světových hostů, řadu programových sekcí věnovaných historii i současným tendencím kinematografie, ale i bohatý doprovodný a odborný program. Mezi potvrzenými hosty jsou například Aki Kaurismäki, Emir Kusturica, Dan Pita, Andrei Ujica nebo Robert Sedláček. Doprovodnému programu vévodí koncert Emira Kusturici a jeho kapely The No Smoking Orchestra. Akreditace přes internet již byla spuštěna, cenově zvýhodněnou akreditaci lze pořídit do 15. května na stránkách www.lfs.cz.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

7.4.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.