7.4.2011 | Aktuality

Letošní 37. ročník Letní filmové školy, největšího nesoutěžního filmového festivalu v republice se pomalu blíží. Program festivalu nabídne v době od 22. do 31. července desítky filmů, českých i světových hostů, řadu programových sekcí věnovaných historii i současným tendencím kinematografie, ale i bohatý doprovodný a odborný program. Mezi potvrzenými hosty jsou například Aki Kaurismäki, Emir Kusturica, Dan Pita, Andrei Ujica nebo Robert Sedláček. Doprovodnému programu vévodí koncert Emira Kusturici a jeho kapely The No Smoking Orchestra. Akreditace přes internet již byla spuštěna, cenově zvýhodněnou akreditaci lze pořídit do 15. května na stránkách www.lfs.cz.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

7.4.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.