7.4.2011 | Aktuality

Letošní 37. ročník Letní filmové školy, největšího nesoutěžního filmového festivalu v republice se pomalu blíží. Program festivalu nabídne v době od 22. do 31. července desítky filmů, českých i světových hostů, řadu programových sekcí věnovaných historii i současným tendencím kinematografie, ale i bohatý doprovodný a odborný program. Mezi potvrzenými hosty jsou například Aki Kaurismäki, Emir Kusturica, Dan Pita, Andrei Ujica nebo Robert Sedláček. Doprovodnému programu vévodí koncert Emira Kusturici a jeho kapely The No Smoking Orchestra. Akreditace přes internet již byla spuštěna, cenově zvýhodněnou akreditaci lze pořídit do 15. května na stránkách www.lfs.cz.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

7.4.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>