14.1.2011 | Aktuality

Lidem pracujícím v sociálních službách Zlínský kraj letos už podruhé udělí ocenění Pracovník roku v sociálních službách Zlínského kraje. Své adepty mohou nominovat samotní poskytovatelé sociálních služeb, ale i jejich uživatelé, veřejnost, představitelé samosprávy či další instituce a organizace. Nominováni mohou být nejen ti, kteří pomáhají lidem dlouhá léta, ale i ti, kteří se významně podílejí na rozvoji či dobrém fungování pomoci sociálně znevýhodněným občanům. Návrhy lze posílat do 30. září 2011 na Odbor sociálních věcí Krajského úřadu Zlínského kraje. Letos se předpokládá udělení ocenění pěti pracovníkům v oblasti sociálních služeb, kdy každému bude předána finanční částka 10 000 korun. Možností je udělení mimořádného ocenění dalším pracovníkům, které již není spojeno s finanční odměnou.„Činnost těchto lidí je podhodnocena a vůči ostatním profesím navíc nemá dostatečnou prestiž. přitom jejich služby oceníme často právě v těch nejtěžších životních okamžicích,“ vysvětlila krajská radní pro oblast sociálních věcí Taťána Nersesjan. Z navržených kandidátů bude vybírat sedmičlenná komise složená ze zástupců Krajského úřadu Zlínského kraje a poskytovatelů sociálních služeb. Vyhlášení výsledků ankety a předání ocenění se uskuteční v závěru roku 2011 na 7. ročníku kulturně společenské akce s názvem Barvy života.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

14.1.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>