3.1.2011 | Aktuality

Nový uherskohradišťský aquapark byl z důvodu zaplavení technologie v suterénu celý uzavřen, přičemž příčina zaplavení se doposud zjišťuje. Podle slov místostarosty města Uherské Hradiště Stanislava Blahy bude aquapark pro veřejnost opět otevřen dnes (tj. v pondělí 3. ledna 2011) od 14 do 21.30 hodin.

Místostarosty města jsme se dále zeptali:

Pane místostarosto, jaká byla prozatímní návštěvnost aquaparku od doby jeho otevření? Jste spokojeni?
Návštěvnost se v době vánočních svátků pohybovala od 1 200 do 1 500 návštěvníků denně, s čímž jsme spokojeni. Předpoklad návštěvnosti se pohyboval kolem 900 návštěvníků denně. 

Návštěvníci mají možnost své připomínky napsat do jakési „Knihy přání a stížností“. Budete k těmto názorům přihlížet a mohou být na jejich základě případně provedeny i nějaké změny?
Ano, připomínky návštěvníků jsou pro nás velmi důležitou zpětnou vazbou. Podrobně je vyhodnotíme a budeme hledat řešení na zlepšení poskytovaných služeb. 

Média informovala o úrazech v tobogánu. V jakém stavu je momentálně šetření a hlavně řešení těchto událostí?
Příčina způsobených úrazů se v současné době vyhodnocuje.

Kdyby se něco na toboganu stavebně či jinak upravovalo, kdo by tyto úpravy platil?
Vše bude známo až po úplném objasnění příčiny vzniku úrazů. 

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

3.1.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.