3.1.2011 | Aktuality

Nový uherskohradišťský aquapark byl z důvodu zaplavení technologie v suterénu celý uzavřen, přičemž příčina zaplavení se doposud zjišťuje. Podle slov místostarosty města Uherské Hradiště Stanislava Blahy bude aquapark pro veřejnost opět otevřen dnes (tj. v pondělí 3. ledna 2011) od 14 do 21.30 hodin.

Místostarosty města jsme se dále zeptali:

Pane místostarosto, jaká byla prozatímní návštěvnost aquaparku od doby jeho otevření? Jste spokojeni?
Návštěvnost se v době vánočních svátků pohybovala od 1 200 do 1 500 návštěvníků denně, s čímž jsme spokojeni. Předpoklad návštěvnosti se pohyboval kolem 900 návštěvníků denně. 

Návštěvníci mají možnost své připomínky napsat do jakési „Knihy přání a stížností“. Budete k těmto názorům přihlížet a mohou být na jejich základě případně provedeny i nějaké změny?
Ano, připomínky návštěvníků jsou pro nás velmi důležitou zpětnou vazbou. Podrobně je vyhodnotíme a budeme hledat řešení na zlepšení poskytovaných služeb. 

Média informovala o úrazech v tobogánu. V jakém stavu je momentálně šetření a hlavně řešení těchto událostí?
Příčina způsobených úrazů se v současné době vyhodnocuje.

Kdyby se něco na toboganu stavebně či jinak upravovalo, kdo by tyto úpravy platil?
Vše bude známo až po úplném objasnění příčiny vzniku úrazů. 

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

3.1.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>