12.3.2011 | Aktuality

Zástupci města Uherské Hradiště převzali tento týden v Praze na mezinárodním veletrhu Bazény, sauny § spa 2011 prestižní ocenění Bazén roku. Pořadatelem soutěže je společnost ABF, a do jejího 4. ročníku se letos přihlásilo celkem deset bazénových provozů. „Jsem velmi rád, že přes veškeré dílčí problémy, které po otevření aquaparku nastaly a pro které jsme byli nejednou kritizováni, dostal náš aquapark toto ocenění. Velmi si toho vážíme a určitě se budeme i nadále snažit řešit všechny připomínky a podněty, které povedou ke spokojenosti všech návštěvníků,“ řekl starosta města Květoslav Tichavský. „Komisi zaujala především víceúčelovost a komplexní využití. Velmi ocenila možnost plaveckého vzdělání od batolat, pro které jsou v aquaparku zřízeny kojenecké vany, přes děti předškolního a školního věku až po dospělé a seniory. Dále komise ohodnotila využití aquaparku pro odpočinek a relaxaci, k čemuž slouží zážitkové bazény a je plně využit také sportovci“ dodal.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.3.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>