18.3.2011 | Aktuality

Som na tebe závislý, Zhorí všetko čo má, Mám na to liek a další hity slovenské kapely Desmod zazní v pátek 18. března od 20 hodin v kunovické sportovní hale. Předskakovat jim bude regionální formace Scarlet Rose a Hazydecy. Slovenští hitmakeři představí písně z nového CD s názvem „Vitajte na konci světa“, ale i písně z předchozích alb. Jejich turné vede napříč Českou republikou a následně se kapela vrací na sérii koncertů na Slovensku. „Kapela je ve vynikající formě. Je tomu možná i proto, že má za sebou úspěšné turné s Nazareth, které se před nedávnem uskutečnilo na Slovensku. Na těchto koncertech je vidělo celkem asi dvacet pět tisíc fanoušků,“ řekl manažer kapely Ladislav Machů.

Tuzemská metalová legenda Arakain nabídne o den později od 20 hodin svou hudební show v březolupské sportovní hale. Jako hosté vystoupí kapely Ascendancy a Neutral. „Arakaini“ představí mimo jiné i písně z nového CD Homo Sapiens..? „Do Březolup také přivezeme poslední várku speciální limitované edice posledního alba, která je již v podstatě vyprodána. Tato série s čísly jedna až devět set devadesát devět je k sehnání pouze v Arakain shopu,“ poznamenal manažer kapely Petr Kubáň. Kapela na turné vyrazila s novým světelným i zvukovým parkem. Skupina Arakain působí na hudební scéně třicet let. Pravidelným hudebním hostem jejich vystoupení byla v osmdesátých letech například zpěvačka Lucie Bílá.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

18.3.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.