18.3.2011 | Aktuality

Som na tebe závislý, Zhorí všetko čo má, Mám na to liek a další hity slovenské kapely Desmod zazní v pátek 18. března od 20 hodin v kunovické sportovní hale. Předskakovat jim bude regionální formace Scarlet Rose a Hazydecy. Slovenští hitmakeři představí písně z nového CD s názvem „Vitajte na konci světa“, ale i písně z předchozích alb. Jejich turné vede napříč Českou republikou a následně se kapela vrací na sérii koncertů na Slovensku. „Kapela je ve vynikající formě. Je tomu možná i proto, že má za sebou úspěšné turné s Nazareth, které se před nedávnem uskutečnilo na Slovensku. Na těchto koncertech je vidělo celkem asi dvacet pět tisíc fanoušků,“ řekl manažer kapely Ladislav Machů.

Tuzemská metalová legenda Arakain nabídne o den později od 20 hodin svou hudební show v březolupské sportovní hale. Jako hosté vystoupí kapely Ascendancy a Neutral. „Arakaini“ představí mimo jiné i písně z nového CD Homo Sapiens..? „Do Březolup také přivezeme poslední várku speciální limitované edice posledního alba, která je již v podstatě vyprodána. Tato série s čísly jedna až devět set devadesát devět je k sehnání pouze v Arakain shopu,“ poznamenal manažer kapely Petr Kubáň. Kapela na turné vyrazila s novým světelným i zvukovým parkem. Skupina Arakain působí na hudební scéně třicet let. Pravidelným hudebním hostem jejich vystoupení byla v osmdesátých letech například zpěvačka Lucie Bílá.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

18.3.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>