18.3.2011 | Aktuality

Som na tebe závislý, Zhorí všetko čo má, Mám na to liek a další hity slovenské kapely Desmod zazní v pátek 18. března od 20 hodin v kunovické sportovní hale. Předskakovat jim bude regionální formace Scarlet Rose a Hazydecy. Slovenští hitmakeři představí písně z nového CD s názvem „Vitajte na konci světa“, ale i písně z předchozích alb. Jejich turné vede napříč Českou republikou a následně se kapela vrací na sérii koncertů na Slovensku. „Kapela je ve vynikající formě. Je tomu možná i proto, že má za sebou úspěšné turné s Nazareth, které se před nedávnem uskutečnilo na Slovensku. Na těchto koncertech je vidělo celkem asi dvacet pět tisíc fanoušků,“ řekl manažer kapely Ladislav Machů.

Tuzemská metalová legenda Arakain nabídne o den později od 20 hodin svou hudební show v březolupské sportovní hale. Jako hosté vystoupí kapely Ascendancy a Neutral. „Arakaini“ představí mimo jiné i písně z nového CD Homo Sapiens..? „Do Březolup také přivezeme poslední várku speciální limitované edice posledního alba, která je již v podstatě vyprodána. Tato série s čísly jedna až devět set devadesát devět je k sehnání pouze v Arakain shopu,“ poznamenal manažer kapely Petr Kubáň. Kapela na turné vyrazila s novým světelným i zvukovým parkem. Skupina Arakain působí na hudební scéně třicet let. Pravidelným hudebním hostem jejich vystoupení byla v osmdesátých letech například zpěvačka Lucie Bílá.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

18.3.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>