2.8.2011 | Aktuality

Veřejnost dostane příležitost se s tímto americkým účastníkem letů do vesmíru setkat v pátek 5. srpna od 14 hodin v aule Academia centra Univerzity T. Bati v Mostní ulici. Vstup na setkání je zdarma a tlumočení do češtiny je zajištěno. Americký astronaut Feustel se v květnu 2011 zúčastnil mise raketoplánu Endeavour k Mezinárodní kosmické stanici, do vesmíru letěl už v roce 2009 jako účastník letu raketoplánu Atlantis. A protože maminka Feustelovy manželky Indiry je Češka, vzal si Feustel v obou případech na palubu symboly České republiky. V roce 2009 to byly Nerudovy Písně kosmické a česká vlajka, v roce 2011 pak plyšová postava Krtečka.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

2.8.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.