1.3.2011 | Aktuality

V souvislosti se změnou jízdních řádů proběhne s účinností od 6. března i změna odjezdových stanovišť linek městské hromadné dopravy z uherskohradišťského autobusového nádraží. „Na přelomu roku jsme zaznamenali opakovaně stížnosti na nedostatečnou kapacitu nástupišť pro městskou hromadnou dopravu. Zejména v době dopravní špičky docházelo k situaci, že z jednoho stanoviště odjížděly dva spoje najednou a cestující tak museli do jednoho z autobusů nastupovat z vozovky. To činilo nesnáze zejména starším občanům,“ říká místostarosta Uherského Hradiště Zdeněk Procházka. Výsledkem jednání s dopravcem ČSAD BUS Uherské Hradiště bylo připravení návrhu nového rozmístění nástupišť, který byl následně schválen. Dopravce navíc pro lepší informovanost cestujících kromě informačních letáků o změně v prvních dnech změny zajistí i dispečerskou službu přímo u stanovišť MHD.
Plánek nového rozmístění stanovišť naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

1.3.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>