1.3.2011 | Aktuality

V souvislosti se změnou jízdních řádů proběhne s účinností od 6. března i změna odjezdových stanovišť linek městské hromadné dopravy z uherskohradišťského autobusového nádraží. „Na přelomu roku jsme zaznamenali opakovaně stížnosti na nedostatečnou kapacitu nástupišť pro městskou hromadnou dopravu. Zejména v době dopravní špičky docházelo k situaci, že z jednoho stanoviště odjížděly dva spoje najednou a cestující tak museli do jednoho z autobusů nastupovat z vozovky. To činilo nesnáze zejména starším občanům,“ říká místostarosta Uherského Hradiště Zdeněk Procházka. Výsledkem jednání s dopravcem ČSAD BUS Uherské Hradiště bylo připravení návrhu nového rozmístění nástupišť, který byl následně schválen. Dopravce navíc pro lepší informovanost cestujících kromě informačních letáků o změně v prvních dnech změny zajistí i dispečerskou službu přímo u stanovišť MHD.
Plánek nového rozmístění stanovišť naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

1.3.2011

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.