15.6.2011 | Aktuality

Obyvatelé souměstí Uherské Hradiště, Kunovice a Staré Město, kteří ke své dopravě využívají služeb ČSAD Bus Uherské Hradiště, budou mít v den stávky dopravců autobusovou dopravu zajištěnou. Společnost uvedla, že stávku podpoří její zaměstnanci pouze symbolicky. Společnost je navíc připravena posílit spoje o další autobusy tak, aby byla alespoň částečně nahrazena chybějící vlaková doprava, kdy vlaky nepojedou v celé republice. „Situace nás silně zajímá. Společností ČSAD Bus Uherské Hradiště jsme byli ujištěni, že cestující, kteří využívají autobusů této společnosti k dopravě, nemusejí mít obavy, že by se ve čtvrtek nedostali do zaměstnání, škol, na úřady nebo k lékaři,“ uvedl místostarosta Uherského Hradiště Zdeněk Procházka.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

15.6.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>