15.6.2011 | Aktuality

Obyvatelé souměstí Uherské Hradiště, Kunovice a Staré Město, kteří ke své dopravě využívají služeb ČSAD Bus Uherské Hradiště, budou mít v den stávky dopravců autobusovou dopravu zajištěnou. Společnost uvedla, že stávku podpoří její zaměstnanci pouze symbolicky. Společnost je navíc připravena posílit spoje o další autobusy tak, aby byla alespoň částečně nahrazena chybějící vlaková doprava, kdy vlaky nepojedou v celé republice. „Situace nás silně zajímá. Společností ČSAD Bus Uherské Hradiště jsme byli ujištěni, že cestující, kteří využívají autobusů této společnosti k dopravě, nemusejí mít obavy, že by se ve čtvrtek nedostali do zaměstnání, škol, na úřady nebo k lékaři,“ uvedl místostarosta Uherského Hradiště Zdeněk Procházka.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

15.6.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.