13.7.2011 | Aktuality

Azylový dům pro ženy a matky s dětmi PETRKLÍČ zve u příležitosti 5. výročí svého založení na den otevřených dveří, který se koná v pátek 15. července (v době od 10 do 18 hodin). Petrklíč pomáhá zvládnout nepříznivé životní období obětem domácího násilí či ženám a dětem bez přístřeší nebo žijícím v bytových podmínkách ohrožujících zdraví a život. Další cílovou skupinou jsou pak osoby, které nejsou schopny vlastními silami zvládnout náhlou životní situaci nebo žijí v nevyhovujícím rodinném prostředí.Zakladatelem azylového domu je město Uherské Hradiště a ubytovány zde mohou být nejen ženy z Uherského Hradiště a jeho spádových obcí, ale také ze vzdálenějších míst. Sociální služba je poskytována v sídle azylového domu v Uherském Hradišti – Véskách (Na Krajině 44).

Více informací o DOD naleznete zde

 

Komentáře


Jakub Margetík napsal(a)
12.9.2013 10:17 | 83.208.217.*

Dobrý den chtěl bych se zeptat.Jestli by jste vzali i 18letého kluka bez matky co ho rodiče vyhodili.?Děkuji předem za odpověd pište na E-mail(juniorex16@seznam.cz)Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

13.7.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.