13.7.2011 | Aktuality

Azylový dům pro ženy a matky s dětmi PETRKLÍČ zve u příležitosti 5. výročí svého založení na den otevřených dveří, který se koná v pátek 15. července (v době od 10 do 18 hodin). Petrklíč pomáhá zvládnout nepříznivé životní období obětem domácího násilí či ženám a dětem bez přístřeší nebo žijícím v bytových podmínkách ohrožujících zdraví a život. Další cílovou skupinou jsou pak osoby, které nejsou schopny vlastními silami zvládnout náhlou životní situaci nebo žijí v nevyhovujícím rodinném prostředí.Zakladatelem azylového domu je město Uherské Hradiště a ubytovány zde mohou být nejen ženy z Uherského Hradiště a jeho spádových obcí, ale také ze vzdálenějších míst. Sociální služba je poskytována v sídle azylového domu v Uherském Hradišti – Véskách (Na Krajině 44).

Více informací o DOD naleznete zde

 

Komentáře


Jakub Margetík napsal(a)
12.9.2013 10:17 | 83.208.217.*

Dobrý den chtěl bych se zeptat.Jestli by jste vzali i 18letého kluka bez matky co ho rodiče vyhodili.?Děkuji předem za odpověd pište na E-mail(juniorex16@seznam.cz)Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

13.7.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.