13.7.2011 | Aktuality

Azylový dům pro ženy a matky s dětmi PETRKLÍČ zve u příležitosti 5. výročí svého založení na den otevřených dveří, který se koná v pátek 15. července (v době od 10 do 18 hodin). Petrklíč pomáhá zvládnout nepříznivé životní období obětem domácího násilí či ženám a dětem bez přístřeší nebo žijícím v bytových podmínkách ohrožujících zdraví a život. Další cílovou skupinou jsou pak osoby, které nejsou schopny vlastními silami zvládnout náhlou životní situaci nebo žijí v nevyhovujícím rodinném prostředí.Zakladatelem azylového domu je město Uherské Hradiště a ubytovány zde mohou být nejen ženy z Uherského Hradiště a jeho spádových obcí, ale také ze vzdálenějších míst. Sociální služba je poskytována v sídle azylového domu v Uherském Hradišti – Véskách (Na Krajině 44).

Více informací o DOD naleznete zde

 

Komentáře


Jakub Margetík napsal(a)
12.9.2013 10:17 | 83.208.217.*

Dobrý den chtěl bych se zeptat.Jestli by jste vzali i 18letého kluka bez matky co ho rodiče vyhodili.?Děkuji předem za odpověd pište na E-mail(juniorex16@seznam.cz)Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

13.7.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>