26.8.2010 | Aktuality

Výroční 40. ročník Barum Czech Rally Zlín se blíží. O víkend čeká na závodníky několik rychlostních zkoušek o celkové délce 270 kilometrů. V letošním ročníku došlo navíc k oživení dvou rychlostních zkoušek, které se během posledních let nevyužívaly, konkrétně úseků s názvem Biskupice a Velký Ořechov. Atraktivní bude bezesporu slavnostní páteční start v 17 hodin před zlínskou radnicí či noční závod ulicemi Zlína (začátek ve 21.15 hod.). V pátek odpoledne začnou projíždět přes náměstí historické vozy, které se rovněž představí v pátek večer v rámci divácké Super rychlostní zkoušky.
Již dnes je k dostání na vybraných místech a čerpacích stanicích ve Zlínském kraji oficiální program letošní Barum Czech Rally Zlín. Svým rozsahem a obsahem se jedná o ojedinělou publikaci čítající celkem 180 stran.

Časový harmonogram soutěže naleznete zde.
Přehled uzavírek naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.8.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.