26.8.2010 | Aktuality

Výroční 40. ročník Barum Czech Rally Zlín se blíží. O víkend čeká na závodníky několik rychlostních zkoušek o celkové délce 270 kilometrů. V letošním ročníku došlo navíc k oživení dvou rychlostních zkoušek, které se během posledních let nevyužívaly, konkrétně úseků s názvem Biskupice a Velký Ořechov. Atraktivní bude bezesporu slavnostní páteční start v 17 hodin před zlínskou radnicí či noční závod ulicemi Zlína (začátek ve 21.15 hod.). V pátek odpoledne začnou projíždět přes náměstí historické vozy, které se rovněž představí v pátek večer v rámci divácké Super rychlostní zkoušky.
Již dnes je k dostání na vybraných místech a čerpacích stanicích ve Zlínském kraji oficiální program letošní Barum Czech Rally Zlín. Svým rozsahem a obsahem se jedná o ojedinělou publikaci čítající celkem 180 stran.

Časový harmonogram soutěže naleznete zde.
Přehled uzavírek naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.8.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>