26.5.2011 | Aktuality

Destinace Slovácko zvítězila v pátém ročníku prestižní soutěže o Evropskou destinaci nejvyšší kvality – EDEN 2011. Letošním tématem soutěže, do níž se přihlásilo celkem 26 destinací celé České republiky, byla Obnova hmotného dědictví. Slovácko se do projektu přihlásilo s Baťovým kanálem, Vítězstvím získalo 400 000 korun od Ministerstva pro místní rozvoj na podporu svých marketingových aktivit a možnost užívání prestižního loga EDEN. Slovácko se tak stalo součástí sítě EDEN, kde si destinace vzájemně předávají své nejlepší zkušenosti. Evropská komise natočí o destinaci spot a agentura CzechTourism jí zajistí účast na domácím či zahraničním veletrhu dle vlastního výběru a mediálně ji podpoří.„Soutěž EDEN, to je něco jako filmový Oskar, avšak se zaměřením na cestovní ruch. Vítězství je nádherným oceněním naší dlouholeté práce. Pořadatelé soutěže ocenili kromě kvality zpracování přihlášky také dobrou spolupráci jednotlivých organizací v regionu,“ říká ředitel obecně prospěšné společnosti Baťův kanál Vojtěch Bártek. „Slovácko je protkáno obnovenými památkami hmotného dědictví včetně Baťova kanálu, který je spojnicí těchto atraktivit. K památkám, ke kterým se nedá dostat lodí, pak určitě vede cyklostezka,“ doplňuje Jiří Durďák - manažer Sdružení obcí pro rozvoj Baťova kanálu a vodní cesty na řece Moravě. Není bez zajímavosti, že právě cyklostezka podél Baťova kanálu byla loni oceněna cenou portálu KUDY Z NUDY.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.5.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.