30.11.2010 | Aktuality

V rámci 56. čtenářské konference na téma „Afghanistán známý neznámý“, pořádané Střední školou průmyslovou, hotelovou a zdravotnickou, zve Knihovna BBB na besedu s přední novinářkou a spisovatelkou Petrou Procházkovou. Beseda se uskuteční dnes od 17 hodin v čítárně knihovny. Autorka bude číst ze svého románu Frišta. Jeho hrdinka žije v Afghanistánu a dostává se do situací, kde všichni všechno myslí dobře a špatně to dopadá. Možná proto, že se nezamysleli nad tím, zda to nejlepší, čím chtěli druhým prospět, je opravdu to, po čem touží...

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.11.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>