30.11.2010 | Aktuality

V rámci 56. čtenářské konference na téma „Afghanistán známý neznámý“, pořádané Střední školou průmyslovou, hotelovou a zdravotnickou, zve Knihovna BBB na besedu s přední novinářkou a spisovatelkou Petrou Procházkovou. Beseda se uskuteční dnes od 17 hodin v čítárně knihovny. Autorka bude číst ze svého románu Frišta. Jeho hrdinka žije v Afghanistánu a dostává se do situací, kde všichni všechno myslí dobře a špatně to dopadá. Možná proto, že se nezamysleli nad tím, zda to nejlepší, čím chtěli druhým prospět, je opravdu to, po čem touží...

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.11.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>