30.11.2010 | Aktuality

V rámci 56. čtenářské konference na téma „Afghanistán známý neznámý“, pořádané Střední školou průmyslovou, hotelovou a zdravotnickou, zve Knihovna BBB na besedu s přední novinářkou a spisovatelkou Petrou Procházkovou. Beseda se uskuteční dnes od 17 hodin v čítárně knihovny. Autorka bude číst ze svého románu Frišta. Jeho hrdinka žije v Afghanistánu a dostává se do situací, kde všichni všechno myslí dobře a špatně to dopadá. Možná proto, že se nezamysleli nad tím, zda to nejlepší, čím chtěli druhým prospět, je opravdu to, po čem touží...

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.11.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.