30.11.2010 | Aktuality

V rámci 56. čtenářské konference na téma „Afghanistán známý neznámý“, pořádané Střední školou průmyslovou, hotelovou a zdravotnickou, zve Knihovna BBB na besedu s přední novinářkou a spisovatelkou Petrou Procházkovou. Beseda se uskuteční dnes od 17 hodin v čítárně knihovny. Autorka bude číst ze svého románu Frišta. Jeho hrdinka žije v Afghanistánu a dostává se do situací, kde všichni všechno myslí dobře a špatně to dopadá. Možná proto, že se nezamysleli nad tím, zda to nejlepší, čím chtěli druhým prospět, je opravdu to, po čem touží...

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.11.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.