18.10.2011 | Aktuality

Uherskohradišťská Diakonie ČCE – středisko CESTA poskytující sociální služby lidem s postižením uspořádala v pátek 14. října v Restauraci Koníček historicky první BESEDOVÁNÍ U VÍNA. Součástí večera byla ochutnávka vybraných vín regionálních vinařů, slovo someliera, módní přehlídka či vystoupení cimbálové muziky Harafica. Vrcholem večera pak byla dražba exkluzivních odrůd archivních vín a jiných specialit. Akce byla benefiční, což znamená, že veškerý výtěžek z dražby i ze vstupného, celkem 37 800 korun, podpoří služby denního stacionáře pro klienty s mentálním a kombinovaným postižením a poradny rané péče.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

18.10.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>