18.10.2011 | Aktuality

Uherskohradišťská Diakonie ČCE – středisko CESTA poskytující sociální služby lidem s postižením uspořádala v pátek 14. října v Restauraci Koníček historicky první BESEDOVÁNÍ U VÍNA. Součástí večera byla ochutnávka vybraných vín regionálních vinařů, slovo someliera, módní přehlídka či vystoupení cimbálové muziky Harafica. Vrcholem večera pak byla dražba exkluzivních odrůd archivních vín a jiných specialit. Akce byla benefiční, což znamená, že veškerý výtěžek z dražby i ze vstupného, celkem 37 800 korun, podpoří služby denního stacionáře pro klienty s mentálním a kombinovaným postižením a poradny rané péče.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

18.10.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.