18.10.2011 | Aktuality

Uherskohradišťská Diakonie ČCE – středisko CESTA poskytující sociální služby lidem s postižením uspořádala v pátek 14. října v Restauraci Koníček historicky první BESEDOVÁNÍ U VÍNA. Součástí večera byla ochutnávka vybraných vín regionálních vinařů, slovo someliera, módní přehlídka či vystoupení cimbálové muziky Harafica. Vrcholem večera pak byla dražba exkluzivních odrůd archivních vín a jiných specialit. Akce byla benefiční, což znamená, že veškerý výtěžek z dražby i ze vstupného, celkem 37 800 korun, podpoří služby denního stacionáře pro klienty s mentálním a kombinovaným postižením a poradny rané péče.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

18.10.2011

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.