24.8.2010 | Aktuality

Město Uherské Hradiště ve spolupráci s občanským sdružením KARATE-DÓ pořádá pokračování a zahájení kurzu základů sebeobrany. Určen je lidem starším patnácti let. Kurz probíhá od 14. září do 14. prosince 2010 v tělocvičně ZŠ Za Alejí, a to každé úterý od 19 hodin (mimo školní prázdniny a státní svátky) do 20.30 hodin. Do kurzu se lze přihlásit kdykoliv během jeho konání. Při první návštěvě je třeba se prokázat občanským průkazem. Vhodný je pohodlný cvičební úbor bez kovových doplňků a ozdob a sálová obuv. Kurz je bezplatný. Další informace získáte na čísle 775 988 970.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

24.8.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>