4.6.2010 | Aktuality

Zdravé město Uherské Hradiště ve spolupráci s organizací HEPA BladeNights zve všechny nadšence na první večerní jízdu in-line bruslařů ulicemi Uherského Hradiště. Každý účastník akce dostane reflexní pásku s názvem akce pro zvýšení bezpečnosti. Sraz je v pátek 4. června ve 20 hodin na parkovišti před zimním stadionem.

Na okruh dlouhý 5,5 km se účastníci vydají ve 20.30, tento okruh se s krátkými přestávkami pojede dvakrát. Kromě instruktorů in-line bruslení, vyjede na trať i tzv. Music-car, který akci dodá hudební rozměr. Pro každého registrovaného účastníka město připravilo malé překvapení, navíc lze vyhrát i hodnotnou cenu v závěrečném slosování. Bezpečnost na akci bude zajišťovat Policie České republiky ve spolupráci s Městskou Policií Uherské Hradiště. Chybět nebudou ani pracovnicí záchranné služby. Pořadatelé doporučují bruslařům vzít s sebou alespoň cyklistickou přilbu a chrániče na zápěstí. Pozor, vyjížďka je určena pouze bruslařům starším 15-ti let, bruslaři do 18-ti let jsou povinni mít na hlavě přilbu.HEPA BladeNights jsou pravidelně organizované hromadné jízdy in-line bruslařů večerními ulicemi měst. Vyjížďky jsou organizovány v pohodovém duchu, v žádném případě se nejedná o závod, neplatí se žádné startovné, ani jiné účastnické poplatky.
Trasu okruhu najdete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

4.6.2010

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.