4.6.2010 | Aktuality

Zdravé město Uherské Hradiště ve spolupráci s organizací HEPA BladeNights zve všechny nadšence na první večerní jízdu in-line bruslařů ulicemi Uherského Hradiště. Každý účastník akce dostane reflexní pásku s názvem akce pro zvýšení bezpečnosti. Sraz je v pátek 4. června ve 20 hodin na parkovišti před zimním stadionem.

Na okruh dlouhý 5,5 km se účastníci vydají ve 20.30, tento okruh se s krátkými přestávkami pojede dvakrát. Kromě instruktorů in-line bruslení, vyjede na trať i tzv. Music-car, který akci dodá hudební rozměr. Pro každého registrovaného účastníka město připravilo malé překvapení, navíc lze vyhrát i hodnotnou cenu v závěrečném slosování. Bezpečnost na akci bude zajišťovat Policie České republiky ve spolupráci s Městskou Policií Uherské Hradiště. Chybět nebudou ani pracovnicí záchranné služby. Pořadatelé doporučují bruslařům vzít s sebou alespoň cyklistickou přilbu a chrániče na zápěstí. Pozor, vyjížďka je určena pouze bruslařům starším 15-ti let, bruslaři do 18-ti let jsou povinni mít na hlavě přilbu.HEPA BladeNights jsou pravidelně organizované hromadné jízdy in-line bruslařů večerními ulicemi měst. Vyjížďky jsou organizovány v pohodovém duchu, v žádném případě se nejedná o závod, neplatí se žádné startovné, ani jiné účastnické poplatky.
Trasu okruhu najdete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

4.6.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>