23.6.2010 | Aktuality


Otřesný trestný čin se stal v noci na sobotu 19. června ve Starém Městě, kde dva muži ubili a ubodali svého známého. Trojice mužů se znala jen pár dnů. Vrazi muži ve věku 39 let poskytli přístřešek v jedné z místností bývalého cukrovaru, kde k vraždě došlo. Muž jim totiž vytýkal, že mu chtěli ukrást jeho věci. Pachatelé ve věku 37 a 48 let z Uherskohradišťska se proto rozhodli jej umlčet. Nejprve ho bili a nadávali, poté ho kopali do hlavy a do krku a bili dřevěnou tyčí. Nakonec jej několikrát bodli do krku nožem s ostřím dlouhým 15 centimetrů. Muži své oběti způsobili zranění, která nemohla přežít. Tělo pak vrazi odtáhli do trávy poblíž cukrovaru.

Zavražděného muže postrádal v sobotu ráno kolega, s nímž měl jít do práce. U cukrovaru nalezl krvavou stopu, kterou následoval a nalezl v trávě bezvládné tělo. Muž okamžitě informoval policii. Ta na místě nalezla dva silné opilé muže – pachatele tohoto činu, kteří nadýchali 1,75 a 2,3 promile alkoholu. Oba muži za sebou mají trestní minulost. Nyní jim hrozí až dvacet let vězení, případně trest výjimečný. Vyšetřovatel podal návrh na vzetí obou obviněných do vazby.
Letos se ve Zlínském kraji staly čtyři vraždy a dva pokusy. Pachatele těchto činů byli ve všech případech nalezeni.


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

23.6.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.