10.10.2011 | Aktuality

Zastupitelstvo města schválilo na svém zářijovém zasedání změnu názvu části ulice „Moravní nábřeží“. Jedná se o přejmenování levého břehu řeky Moravy z „Moravního nábřeží“ na „Svatojiřské nábřeží“, konkrétně v úseku od stávající lávky přes řeku Moravu až po ulici „U Moravy“ (Štefánikovu). V místní části Rybárny zůstává název ulice „Moravní nábřeží“ beze změny. Námětem nového názvu je odkaz k založení města na ostrově Sv. Jiří v řece Moravě.

Městský úřad vyhrazuje za tímto účelem zvláštní úřední hodiny, a to v pondělí 10. října, vždy od 16 do 18 hodin v zasedací místnosti Rady města. Ta se nachází v budově městského úřadu na Masarykově náměstí (9. patro). Zde bude možno konzultovat a podat všechny žádosti, jež jsou v gesci městského úřadu (změna trvalého bydliště výměna občanských průkazů, změny údajů v registru silničních vozidel).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

10.10.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>