10.10.2011 | Aktuality

Zastupitelstvo města schválilo na svém zářijovém zasedání změnu názvu části ulice „Moravní nábřeží“. Jedná se o přejmenování levého břehu řeky Moravy z „Moravního nábřeží“ na „Svatojiřské nábřeží“, konkrétně v úseku od stávající lávky přes řeku Moravu až po ulici „U Moravy“ (Štefánikovu). V místní části Rybárny zůstává název ulice „Moravní nábřeží“ beze změny. Námětem nového názvu je odkaz k založení města na ostrově Sv. Jiří v řece Moravě.

Městský úřad vyhrazuje za tímto účelem zvláštní úřední hodiny, a to v pondělí 10. října, vždy od 16 do 18 hodin v zasedací místnosti Rady města. Ta se nachází v budově městského úřadu na Masarykově náměstí (9. patro). Zde bude možno konzultovat a podat všechny žádosti, jež jsou v gesci městského úřadu (změna trvalého bydliště výměna občanských průkazů, změny údajů v registru silničních vozidel).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

10.10.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>