17.12.2010 | Aktuality

Populární kapela Čechomor vystoupí v lednu 2011 opět v Uherském Hradišti, aby podpořila uherskohradišťskou Diakonii ČCE – středisko CESTA poskytující v Uherském Hradišti sociální služby v podobě denního stacionáře pro klienty s hlubším mentálním a kombinovaným postižením a poradny rané péče. Benefiční komorní koncert kapely se uskuteční 26. ledna 2011 od 19.30 v uherskohradišťském Klubu kultury. Koncert bude jedinečný svým komorním pojetím v sestavě Franta Černý, Karel Holas a Radek Pobořil. Jako předkapela vystoupí cimbálová muzika Martina Hrbáče, která spolu s kapelou Čechomor chystá nejedno překvapení. Obě seskupení se na na jevišti nesetkají prvně, společně totiž představují skvěle sehrané těleso, které si svým originálním pojetím lidových písní získalo srdce diváků na řadě festivalů i na společných koncertních šňůrách.Cena vstupenek je 300 Kč, k dostání budou od pondělí 20. prosince 2010 v pokladně Klubu kultury (pondělí-pátek, 15-17 hodin). Veškerý výtěžek z akce podpoří provoz dvou výše zmiňovaných sociálních služeb.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.12.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>