17.12.2010 | Aktuality

Populární kapela Čechomor vystoupí v lednu 2011 opět v Uherském Hradišti, aby podpořila uherskohradišťskou Diakonii ČCE – středisko CESTA poskytující v Uherském Hradišti sociální služby v podobě denního stacionáře pro klienty s hlubším mentálním a kombinovaným postižením a poradny rané péče. Benefiční komorní koncert kapely se uskuteční 26. ledna 2011 od 19.30 v uherskohradišťském Klubu kultury. Koncert bude jedinečný svým komorním pojetím v sestavě Franta Černý, Karel Holas a Radek Pobořil. Jako předkapela vystoupí cimbálová muzika Martina Hrbáče, která spolu s kapelou Čechomor chystá nejedno překvapení. Obě seskupení se na na jevišti nesetkají prvně, společně totiž představují skvěle sehrané těleso, které si svým originálním pojetím lidových písní získalo srdce diváků na řadě festivalů i na společných koncertních šňůrách.Cena vstupenek je 300 Kč, k dostání budou od pondělí 20. prosince 2010 v pokladně Klubu kultury (pondělí-pátek, 15-17 hodin). Veškerý výtěžek z akce podpoří provoz dvou výše zmiňovaných sociálních služeb.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.12.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.