17.12.2010 | Aktuality

Populární kapela Čechomor vystoupí v lednu 2011 opět v Uherském Hradišti, aby podpořila uherskohradišťskou Diakonii ČCE – středisko CESTA poskytující v Uherském Hradišti sociální služby v podobě denního stacionáře pro klienty s hlubším mentálním a kombinovaným postižením a poradny rané péče. Benefiční komorní koncert kapely se uskuteční 26. ledna 2011 od 19.30 v uherskohradišťském Klubu kultury. Koncert bude jedinečný svým komorním pojetím v sestavě Franta Černý, Karel Holas a Radek Pobořil. Jako předkapela vystoupí cimbálová muzika Martina Hrbáče, která spolu s kapelou Čechomor chystá nejedno překvapení. Obě seskupení se na na jevišti nesetkají prvně, společně totiž představují skvěle sehrané těleso, které si svým originálním pojetím lidových písní získalo srdce diváků na řadě festivalů i na společných koncertních šňůrách.Cena vstupenek je 300 Kč, k dostání budou od pondělí 20. prosince 2010 v pokladně Klubu kultury (pondělí-pátek, 15-17 hodin). Veškerý výtěžek z akce podpoří provoz dvou výše zmiňovaných sociálních služeb.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.12.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.