26.8.2011 | Aktuality

Oblastní charita Uherské Hradiště vyhlásila sbírku plyšových hraček za účelem prezentace humanitárního skladu na výstavě s názvem Tehdy a teď, která se uskuteční v kině Hvězda. Plyšové hračky můžete až do 9. září nosit v igelitových taškách na ředitelství Oblastní charity. Ještě dnes můžete od 9 do 16 hodin navštívit další charitní akci, a to bazárek dětských oděvů a školních potřeb. Koná se v Centru svaté Sáry, které se nachází na Moravním nábřeží v Rybárnách (č.p. 81). Za vybrané zboží zaplatíte dobrovolný peněžní dar, který bude použit ve prospěch dětí uživatelských rodin.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.8.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>