26.8.2011 | Aktuality

Oblastní charita Uherské Hradiště vyhlásila sbírku plyšových hraček za účelem prezentace humanitárního skladu na výstavě s názvem Tehdy a teď, která se uskuteční v kině Hvězda. Plyšové hračky můžete až do 9. září nosit v igelitových taškách na ředitelství Oblastní charity. Ještě dnes můžete od 9 do 16 hodin navštívit další charitní akci, a to bazárek dětských oděvů a školních potřeb. Koná se v Centru svaté Sáry, které se nachází na Moravním nábřeží v Rybárnách (č.p. 81). Za vybrané zboží zaplatíte dobrovolný peněžní dar, který bude použit ve prospěch dětí uživatelských rodin.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.8.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.