29.3.2011 | Aktuality

Oblastní charita Uherské Hradiště vyhlásila sbírku autolékárniček, které můžete do 1. května 2011 přinášet na její ředitelství nacházející se na Velehradské třídě. Zdravotnický materiál bude následně převezen do slovenské neziskové organizace Depaul působící v Bratislave. Jejich Útulok sv. Lujzy de Marillac pečuje o lidi bez přístřeší, kteří jsou propuštěni ze zdravotnických zařízení do domácí léčby, a o lidi, jejichž životní situace je zkomplikovaná zdravotním stavem.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

29.3.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>