29.3.2011 | Aktuality

Oblastní charita Uherské Hradiště vyhlásila sbírku autolékárniček, které můžete do 1. května 2011 přinášet na její ředitelství nacházející se na Velehradské třídě. Zdravotnický materiál bude následně převezen do slovenské neziskové organizace Depaul působící v Bratislave. Jejich Útulok sv. Lujzy de Marillac pečuje o lidi bez přístřeší, kteří jsou propuštěni ze zdravotnických zařízení do domácí léčby, a o lidi, jejichž životní situace je zkomplikovaná zdravotním stavem.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

29.3.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>