11.10.2011 | Aktuality

Hned dvě zajímavé sbírky vyhlásila před několika dny uherskohradišťská Charita. Tou první je sbírka míčů určených pro civilní obyvatelstvo afgánského Lógaru. Tenisáky, kopací, volejbalové, basketbalové míče, házecí kroužky či bumerangy můžete přinést do konce října na ředitelství Charity nacházející se na Velehradské třídě. Zde můžete přispět i finančním darem, který bude použit na nákup školních pomůcek.

Další sbírkou je sbírka použitých plastových uzávěrů od PET lahví. Sběrný koš je umístěn taktéž v sídle ředitelství Charity. Tato sbírka probíhá až do 31. května 2012. Poté bude surovina předána k recyklaci, přičemž z víček lze vyrobit například kompostéry, pytle na odpadky či obalové fólie.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.10.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.