11.10.2011 | Aktuality

Hned dvě zajímavé sbírky vyhlásila před několika dny uherskohradišťská Charita. Tou první je sbírka míčů určených pro civilní obyvatelstvo afgánského Lógaru. Tenisáky, kopací, volejbalové, basketbalové míče, házecí kroužky či bumerangy můžete přinést do konce října na ředitelství Charity nacházející se na Velehradské třídě. Zde můžete přispět i finančním darem, který bude použit na nákup školních pomůcek.

Další sbírkou je sbírka použitých plastových uzávěrů od PET lahví. Sběrný koš je umístěn taktéž v sídle ředitelství Charity. Tato sbírka probíhá až do 31. května 2012. Poté bude surovina předána k recyklaci, přičemž z víček lze vyrobit například kompostéry, pytle na odpadky či obalové fólie.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.10.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>