11.10.2011 | Aktuality

Hned dvě zajímavé sbírky vyhlásila před několika dny uherskohradišťská Charita. Tou první je sbírka míčů určených pro civilní obyvatelstvo afgánského Lógaru. Tenisáky, kopací, volejbalové, basketbalové míče, házecí kroužky či bumerangy můžete přinést do konce října na ředitelství Charity nacházející se na Velehradské třídě. Zde můžete přispět i finančním darem, který bude použit na nákup školních pomůcek.

Další sbírkou je sbírka použitých plastových uzávěrů od PET lahví. Sběrný koš je umístěn taktéž v sídle ředitelství Charity. Tato sbírka probíhá až do 31. května 2012. Poté bude surovina předána k recyklaci, přičemž z víček lze vyrobit například kompostéry, pytle na odpadky či obalové fólie.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.10.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>