19.10.2012 | Aktuality

Z důvodu rozšíření a zkvalitnění služeb připravuje město Uherské Hradiště nový způsob poskytování informací občanům. Obyvatelé města by tak nově mohli dostávat prostřednictvím SMS důležité informace, jako jsou např. krizové situace, odstávky elektřiny, vody, plynu, uzavírky silnic a s nimi oznámení o plánovaných objížďkách, změny spojené s osobními doklady a další informace z běžného života města.

SMS zprávy budou zasílány zdarma, zpoplatněna bude pouze registrace do databáze a odhlášení z registrace. Než však město tuto službu spustí, rádo by si ověřilo, zda o ni bude ze strany občanů zájem, proto občany prosí o vyplnění krátkého dotazníku, který naleznete zde.

 

Komentáře


John napsal(a)
29.5.2018 07:14 | 39.53.237.*

it would like to verify whether it will be interested by citizens, so they ask for a short questionnaire to be found here android gadgetsNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

19.10.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>