19.10.2012 | Aktuality

Z důvodu rozšíření a zkvalitnění služeb připravuje město Uherské Hradiště nový způsob poskytování informací občanům. Obyvatelé města by tak nově mohli dostávat prostřednictvím SMS důležité informace, jako jsou např. krizové situace, odstávky elektřiny, vody, plynu, uzavírky silnic a s nimi oznámení o plánovaných objížďkách, změny spojené s osobními doklady a další informace z běžného života města.

SMS zprávy budou zasílány zdarma, zpoplatněna bude pouze registrace do databáze a odhlášení z registrace. Než však město tuto službu spustí, rádo by si ověřilo, zda o ni bude ze strany občanů zájem, proto občany prosí o vyplnění krátkého dotazníku, který naleznete zde.

 

Komentáře


hair napsal(a)
13.11.2018 03:07 | 45.56.155.*

hair growth hair extensions uk diy girl naturally curly hair human hair extensions hair stores remy hair extensions beaded sew in extensions pros and cons fantasy wigs chicago hair extensions uk conditioner hair wigs

John napsal(a)
29.5.2018 07:14 | 39.53.237.*

it would like to verify whether it will be interested by citizens, so they ask for a short questionnaire to be found here android gadgetsNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

19.10.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>