16.3.2010 | Aktuality

Přihlaste se do kurzu sebeobrany! Kurz pořádá Město Uherské Hradiště ve spolupráci s občanským sdružením KARATE-DÓ. Určen je lidem starším patnácti let. Kurz probíhá od 2. března do 15. června 2010 v tělocvičně ZŠ Za Alejí, a to každé úterý od 19 hodin (mimo školní prázdniny a státní svátky) Do kurzu se lze přihlásit kdykoliv během jeho konání. Při první návštěvě je třeba se prokázat občanským průkazem. Vhodný je pohodlný cvičební úbor bez kovových doplňků a ozdob a sálová obuv. Kurz je bezplatný. Informace získáte na čísle 775 988 970.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

16.3.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>