23.3.2010 | Aktuality

Tak v tom případě zavítejte na Městský úřad Uherské Hradiště, kde si ji v 1. patře (hned u vchodu do obřadní síně) můžete prohlédnout. Zatím však jen v podobě plastikového modelu. Nesouhlas ze strany obyvatel vyvolal hlavně plán umístit na náměstí nové stálé pódium, zrušit stávající prodejní stánky a pokácet stromy. I přes rozbouřené emoce je však oprava zatím v nedohlednu, momentálně totiž mimo jiné schází i potřebných 50 milionů korun.


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

23.3.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.