23.3.2010 | Aktuality

Tak v tom případě zavítejte na Městský úřad Uherské Hradiště, kde si ji v 1. patře (hned u vchodu do obřadní síně) můžete prohlédnout. Zatím však jen v podobě plastikového modelu. Nesouhlas ze strany obyvatel vyvolal hlavně plán umístit na náměstí nové stálé pódium, zrušit stávající prodejní stánky a pokácet stromy. I přes rozbouřené emoce je však oprava zatím v nedohlednu, momentálně totiž mimo jiné schází i potřebných 50 milionů korun.


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

23.3.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>