18.1.2011 | Aktuality

Včera ráno havarovala na silnici mezi Hlukem a Kunovicemi pětatřicetiletá žena, Ta nepřizpůsobila rychlost stavu vozovky, dostala smyk a vjela na pole. Čtyřiapadesátiletý muž, který právě projížděl kolem, ihned zastavil a šel se podívat, zda někdo nepotřebuje pomoc. V tu chvíli však byl sražen dalším autem. Jeho řidič totiž místo toho, aby se věnoval řízení, sledoval, co se děje v místech nehody. Na místo proto vyjeli i zdravotníci, kteří sraženého muže museli převézt do nemocnice.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

18.1.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.