13.4.2011 | Aktuality

Tragická dopravní nehoda se stala v pondělí o půl třetí ráno na tranzitní silnici I/50 poblíž Zlechova. Šestašedesátiletý muž z Boršic jedoucí na kole směrem na Uherské Hradiště se za dosud nezjištěných okolností ocitl na zemi, kde pravděpodobně došlo ke střetu s vozidlem značky Ford. Muž při tomto střetu utrpěl zranění neslučitelná se životem. Čtyřiapadesátiletá řidička neřídila pod vlivem alkoholu. Přesnou příčinu mužovy smrti a okolnosti tragické nehody se přímo na místě snažili objasnit policisté spolu se soudním znalcem. K objasnění nehody by měla napomoci i nařízená pitva. Tranzitní tah byl až do půl deváté odkláněn přes Zlechov. Policisté žádají svědky nehody, kteří by měli jakékoliv informace k nehodě samotné a k okamžikům, které nehodě předcházely, ať je sdělí na lince 158.


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

13.4.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>