13.4.2011 | Aktuality

Tragická dopravní nehoda se stala v pondělí o půl třetí ráno na tranzitní silnici I/50 poblíž Zlechova. Šestašedesátiletý muž z Boršic jedoucí na kole směrem na Uherské Hradiště se za dosud nezjištěných okolností ocitl na zemi, kde pravděpodobně došlo ke střetu s vozidlem značky Ford. Muž při tomto střetu utrpěl zranění neslučitelná se životem. Čtyřiapadesátiletá řidička neřídila pod vlivem alkoholu. Přesnou příčinu mužovy smrti a okolnosti tragické nehody se přímo na místě snažili objasnit policisté spolu se soudním znalcem. K objasnění nehody by měla napomoci i nařízená pitva. Tranzitní tah byl až do půl deváté odkláněn přes Zlechov. Policisté žádají svědky nehody, kteří by měli jakékoliv informace k nehodě samotné a k okamžikům, které nehodě předcházely, ať je sdělí na lince 158.


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

13.4.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>