28.2.2011 | Aktuality

Od 1. března bude v tělocvičně ZŠ Za Alejí opět probíhat bezplatný kurz základů sebeobrany. Akce je realizována pravidelně již od roku 2004 v rámci programu prevence kriminality Města Uherské Hradiště. Policejní statistiky totiž jasně hovoří o tom, že agresivita útočníků je stále vyšší a je tedy nutné se důrazně bránit. Hlavním cílem kurzu je proto poučit jeho účastníky, jak postupovat proti případnému domácímu násilí, pouliční kriminalitě a dalším formám trestné činnosti. Kurz je určen zejména těm, kteří se ve městě či některých jeho lokalitách cítí ohroženi násilím anebo se obětí násilí již stali.Kurz bude probíhat ve dvou částech, a to od 1. března do 28. června 2011 a od 6. září do 20. prosince 2011. Dnem konání bude vždy úterý, v době od 19 do 20.30 hodin (mimo případné svátky a školní prázdniny). Zájemci se mohou přihlásit i kdykoli v době konání kurzu. Při první návštěvě je třeba předložit občanský průkaz, protože účastník kurzu musí být starší 15 let. Podrobnější informace lze získat osobně na služebně Městské policie (Hradební ul. 174) anebo na telefonním čísle 572 525 501 (502).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

28.2.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.