21.3.2011 | Aktuality

Soutěžte o jednu permanentku v hodnotě 1 100 korun na další kurz aqua-aerobicu, které rozjíždí Studio Active v uherskohradišťském aquaparku, a to od začátku dubna do zhruba půlky června.

Nabídka cvičení je následující:
- čtvrtek 19 - 20 hodin: 7. dubna až 16. června 2011 (celkem 11 lekcí)
- neděle 18 - 19 hodin: 3. dubna až 12. června 2011 (celkem 11 lekcí)

Cena jednoho kurzu činí 1 100 korun. „Lekce je možné si v rámci kurzu nahrazovat, v případě zakoupení navazujícího kurzu pak nevychozené lekce pak převádíme do dalšího období. Snažíme se našim klientům nabídnout co nejvíce výhod,“ říká Dana Sůkalová ze Studia Active a dodává: „Aqua-aerobic je výbornou formou aerobního cvičení, kdy dochází ke spalování tuků, ale zároveň se nepřetěžuje pohybový aparát a kardiovaskulární systém. Na vodní prostředí nedám dopustit, cvičení je hravé a náročné zároveň. Navíc není třeba se obávat, že „se netrefíte“ do dob a že neznáte jednotlivé prvky. Vodní aerobic využívá speciálních prvků. Další z výhod vodního prostředí je, že cvičení je skvělé pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Přijďte si s námi aqua-aerobic vyzkoušet, určitě vás zaujme.“

Do kurzů se můžete hlásit na číslech 774 875 974 či 607 167 293 anebo na e-mailu: dsukalova@gmail.com. Webové stránky Studia Active najdete na: www.studioactive.cz, navštívit můžete i Facebook: facebook.com/studioactive.cz.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.3.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.