21.3.2011 | Aktuality

Soutěžte o jednu permanentku v hodnotě 1 100 korun na další kurz aqua-aerobicu, které rozjíždí Studio Active v uherskohradišťském aquaparku, a to od začátku dubna do zhruba půlky června.

Nabídka cvičení je následující:
- čtvrtek 19 - 20 hodin: 7. dubna až 16. června 2011 (celkem 11 lekcí)
- neděle 18 - 19 hodin: 3. dubna až 12. června 2011 (celkem 11 lekcí)

Cena jednoho kurzu činí 1 100 korun. „Lekce je možné si v rámci kurzu nahrazovat, v případě zakoupení navazujícího kurzu pak nevychozené lekce pak převádíme do dalšího období. Snažíme se našim klientům nabídnout co nejvíce výhod,“ říká Dana Sůkalová ze Studia Active a dodává: „Aqua-aerobic je výbornou formou aerobního cvičení, kdy dochází ke spalování tuků, ale zároveň se nepřetěžuje pohybový aparát a kardiovaskulární systém. Na vodní prostředí nedám dopustit, cvičení je hravé a náročné zároveň. Navíc není třeba se obávat, že „se netrefíte“ do dob a že neznáte jednotlivé prvky. Vodní aerobic využívá speciálních prvků. Další z výhod vodního prostředí je, že cvičení je skvělé pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Přijďte si s námi aqua-aerobic vyzkoušet, určitě vás zaujme.“

Do kurzů se můžete hlásit na číslech 774 875 974 či 607 167 293 anebo na e-mailu: dsukalova@gmail.com. Webové stránky Studia Active najdete na: www.studioactive.cz, navštívit můžete i Facebook: facebook.com/studioactive.cz.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.3.2011

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>