8.3.2011 | Aktuality

Sdružení Mazlíčci SOS pořádá charitativní prodejní bazar s názvem Aby tlapky nezábly. Darovat můžete jakoukoliv věc v dobrém stavu, kterou již doma můžete postrádat (nejen chovatelské potřeby). Darováním věci podpoříte vybudování kočičího azylu a realizaci kastračních programů psů a koček v Uherském Hradišti. Dary můžete přinášet do Městského informačního centra v Uherském Hradišti až do soboty 12. března. Prodejní bazar se bude konat v rámci Mezinárodní výstavy koček, která se v Uherském Hradišti koná ve dnech 19. a 20. března (10-18 hodin, Klub Kultury).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.3.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>