8.3.2011 | Aktuality

Sdružení Mazlíčci SOS pořádá charitativní prodejní bazar s názvem Aby tlapky nezábly. Darovat můžete jakoukoliv věc v dobrém stavu, kterou již doma můžete postrádat (nejen chovatelské potřeby). Darováním věci podpoříte vybudování kočičího azylu a realizaci kastračních programů psů a koček v Uherském Hradišti. Dary můžete přinášet do Městského informačního centra v Uherském Hradišti až do soboty 12. března. Prodejní bazar se bude konat v rámci Mezinárodní výstavy koček, která se v Uherském Hradišti koná ve dnech 19. a 20. března (10-18 hodin, Klub Kultury).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.3.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.