27.6.2011 | Aktuality

Uherské Hradiště tento rok připravilo v rámci projektu Central MeetBike jednodenní akce s názvem Den bez úrazů. Probíhat bude ve středu 29. června od 9 do 13 hodin před Sportovní halou. Tématem letošní akce je téma „Bezpečně na kole“ a ve spolupráci s Národní sítí podpory zdraví, společností BESIP a Domem dětí a mládeže - Šikula byl připraven bohatý program.

Děti se zde mohou naučit:
- jak pečovat o své kolo – ukázky na skutečném kole, pro menší děti omalovánky
- jaké jsou příčiny a následky úrazů na kole – kreslení na tabule, návrh plakátu, omalovánky
- jak správně reagovat v případě nehody a úrazu – první pomoc, zásady telefonování apod.
- proč je cyklistika zdraví prospěšná
- znalosti dopravních předpisů a zásady bezpečné jízdy

Připravena bude také jízda zručnosti, kde si každý ověří své schopnosti jízdy na kole.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

27.6.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.