27.6.2011 | Aktuality

Uherské Hradiště tento rok připravilo v rámci projektu Central MeetBike jednodenní akce s názvem Den bez úrazů. Probíhat bude ve středu 29. června od 9 do 13 hodin před Sportovní halou. Tématem letošní akce je téma „Bezpečně na kole“ a ve spolupráci s Národní sítí podpory zdraví, společností BESIP a Domem dětí a mládeže - Šikula byl připraven bohatý program.

Děti se zde mohou naučit:
- jak pečovat o své kolo – ukázky na skutečném kole, pro menší děti omalovánky
- jaké jsou příčiny a následky úrazů na kole – kreslení na tabule, návrh plakátu, omalovánky
- jak správně reagovat v případě nehody a úrazu – první pomoc, zásady telefonování apod.
- proč je cyklistika zdraví prospěšná
- znalosti dopravních předpisů a zásady bezpečné jízdy

Připravena bude také jízda zručnosti, kde si každý ověří své schopnosti jízdy na kole.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

27.6.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>