18.4.2011 | Aktuality

Letošní Den Země bude již tradičně probíhat na Masarykově náměstí ve středu 20. dubna, v době od 9 do 17.30 hodin. Po celý den bude připraven ekojarmark (biopotraviny, zdravá výživa, výrobky Fair Trade, kosmetika atd.), prodej výrobků Chráněné dílny, měření některých ukazatelů kvality vody (možno přinést vzorky), sledování slunce hvězdářským dalekohledem atd. V odpoledních hodinách vystoupí na náměstí taneční kroužky DDM Šikula UH. Hradiště a SVČ Klubko Staré město.

podrobný program akce

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

18.4.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>