18.4.2011 | Aktuality

Letošní Den Země bude již tradičně probíhat na Masarykově náměstí ve středu 20. dubna, v době od 9 do 17.30 hodin. Po celý den bude připraven ekojarmark (biopotraviny, zdravá výživa, výrobky Fair Trade, kosmetika atd.), prodej výrobků Chráněné dílny, měření některých ukazatelů kvality vody (možno přinést vzorky), sledování slunce hvězdářským dalekohledem atd. V odpoledních hodinách vystoupí na náměstí taneční kroužky DDM Šikula UH. Hradiště a SVČ Klubko Staré město.

podrobný program akce

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

18.4.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>