11.4.2011 | Aktuality

Denní centrum sv. Ludmily při Oblastní charitě pořádá v úterý 12. dubna od 9 do 15 hodin ve svém sídle na Velehradské třídě akci zaměřenou na jarní tvoření. Připraven bude program plný nápaditých činností, chybět nebude ochutnávka tradičních jarních pokrmů či výstava jarních šperků a módních doplňků.Denní centrum sv. Ludmily nabízí dospělým lidem s mentálním nebo kombinovaným postižením z Uherského Hradiště a blízkého okolí individuální pomoc a podporu soběstačnosti při začleňování do běžného života. Integrací se snaží co nejvíce zabránit jejich sociální izolaci a vyloučení ze společnosti. Uživatelům služby umožňuje také smysluplné využití jejich jinak volného času.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.4.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.