31.3.2010 | Aktuality

Redakce webu Hradiste.net přeje všem svým čtenářům a příznivcům pokojné velikonoční svátky a dovoluje si nabídnout výběr deseti velikonočních akcí, které rozhodně stojí za pozornost:

31. března - předvádění ve Slováckém muzeu (po celý den; M. Bilíková + M. Šuranská – figurky a předměty z kukuřičného šustí, Z. Rajsiglová – kraslice zdobené slámou, Z. Malá – paličkování)
3. dubna - Velikonoční jarmark na Masarykově náměstí (lidová řemesla, kulturní program, občerstvení, rukodělná dílna pro děti)
3. dubna - vernisáž litografií Františka Pavlici (11 hodin, ateliér výtvarných a knihvazačských služeb na Palackého náměstí /vedle hotelu Grand/)
3. dubna - Velikonoční bigbít s kapelami Reflexy Original a Gong (Kostelany-Flamingo)
3. dubna - Papučová zábava (MKZ Mařatice, hraje CM Sudovjan, lidi v papučích sleva na vstupném, volba Miss papuč a Šohaj papuč)
4. dubna - Velikonoční putování Vinohradskou ulicí (od 14 hodin, putování po sklepech, 13 cimbálových muzik, jarmar, vinařský vláček, soutěž o zájezd do Říma o nekrásnějšího velikonočního beránka, pokus o rekord o největšího beránka, Michal Nesvadba atd.)
4. dubna - 63. ročník tradiční velikonoční výstavy vín (13 hodin, sokolovna Polešovice, hraje CM Dolňáci)
4. dubna - taneční zábava s DH Stříbrňanka (20 hodin, Vážany)
4. dubna - košt slivovice s CM Hora (14 hodin, MKZ Sady, + ochutnávka klobásek a koláčků, dětský koutek, soutěžení v pletení žil)
4. dubna - Velikonoční zábava s kapelou Těžké časy (20 hodin, Kulturní dům Popovice) 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

31.3.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.