31.3.2010 | Aktuality

Redakce webu Hradiste.net přeje všem svým čtenářům a příznivcům pokojné velikonoční svátky a dovoluje si nabídnout výběr deseti velikonočních akcí, které rozhodně stojí za pozornost:

31. března - předvádění ve Slováckém muzeu (po celý den; M. Bilíková + M. Šuranská – figurky a předměty z kukuřičného šustí, Z. Rajsiglová – kraslice zdobené slámou, Z. Malá – paličkování)
3. dubna - Velikonoční jarmark na Masarykově náměstí (lidová řemesla, kulturní program, občerstvení, rukodělná dílna pro děti)
3. dubna - vernisáž litografií Františka Pavlici (11 hodin, ateliér výtvarných a knihvazačských služeb na Palackého náměstí /vedle hotelu Grand/)
3. dubna - Velikonoční bigbít s kapelami Reflexy Original a Gong (Kostelany-Flamingo)
3. dubna - Papučová zábava (MKZ Mařatice, hraje CM Sudovjan, lidi v papučích sleva na vstupném, volba Miss papuč a Šohaj papuč)
4. dubna - Velikonoční putování Vinohradskou ulicí (od 14 hodin, putování po sklepech, 13 cimbálových muzik, jarmar, vinařský vláček, soutěž o zájezd do Říma o nekrásnějšího velikonočního beránka, pokus o rekord o největšího beránka, Michal Nesvadba atd.)
4. dubna - 63. ročník tradiční velikonoční výstavy vín (13 hodin, sokolovna Polešovice, hraje CM Dolňáci)
4. dubna - taneční zábava s DH Stříbrňanka (20 hodin, Vážany)
4. dubna - košt slivovice s CM Hora (14 hodin, MKZ Sady, + ochutnávka klobásek a koláčků, dětský koutek, soutěžení v pletení žil)
4. dubna - Velikonoční zábava s kapelou Těžké časy (20 hodin, Kulturní dům Popovice) 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

31.3.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>