7.6.2011 | Aktuality

Před několika dny byla odbornou komisí vyhlášena nejlepší veřejná knihovna pro děti V soutěži nazvané Kamarádka knihovna obsadila skvělé druhé místo uherskohradišťská Knihovna BBB. Do projektu se zapojilo více než sto knihoven, kterým děti vystavily více než 17 000 vysvědčení. Uherskohradišťská knihovna byla jediným moravským zástupcem v nejlepší desítce. Opětovně tak prokázala, že v dlouhodobé a systematické práci s dětmi a mládeží patří ke špičce českého knihovnictví. Vítězem soutěže se stala Městská knihovna v Chrudimi. Soutěž pořádaná Svazem knihovníků a informačních pracovníků ČR a firmou 3M se koná už od roku 2007. Jejím cílem je motivovat knihovny k lepší práci a k co největší otevřenosti vůči dětem.

 

Komentáře


xiaozheng6666 napsal(a)
10.8.2017 15:57 | 112.5.238.*

2017-8-10 xiaozheng6666 canada goose outlet michael kors outlet online ugg boots ralph lauren cheap oakley sunglassesNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

7.6.2011

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.