7.6.2011 | Aktuality

Před několika dny byla odbornou komisí vyhlášena nejlepší veřejná knihovna pro děti V soutěži nazvané Kamarádka knihovna obsadila skvělé druhé místo uherskohradišťská Knihovna BBB. Do projektu se zapojilo více než sto knihoven, kterým děti vystavily více než 17 000 vysvědčení. Uherskohradišťská knihovna byla jediným moravským zástupcem v nejlepší desítce. Opětovně tak prokázala, že v dlouhodobé a systematické práci s dětmi a mládeží patří ke špičce českého knihovnictví. Vítězem soutěže se stala Městská knihovna v Chrudimi. Soutěž pořádaná Svazem knihovníků a informačních pracovníků ČR a firmou 3M se koná už od roku 2007. Jejím cílem je motivovat knihovny k lepší práci a k co největší otevřenosti vůči dětem.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

7.6.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>