7.6.2011 | Aktuality

Před několika dny byla odbornou komisí vyhlášena nejlepší veřejná knihovna pro děti V soutěži nazvané Kamarádka knihovna obsadila skvělé druhé místo uherskohradišťská Knihovna BBB. Do projektu se zapojilo více než sto knihoven, kterým děti vystavily více než 17 000 vysvědčení. Uherskohradišťská knihovna byla jediným moravským zástupcem v nejlepší desítce. Opětovně tak prokázala, že v dlouhodobé a systematické práci s dětmi a mládeží patří ke špičce českého knihovnictví. Vítězem soutěže se stala Městská knihovna v Chrudimi. Soutěž pořádaná Svazem knihovníků a informačních pracovníků ČR a firmou 3M se koná už od roku 2007. Jejím cílem je motivovat knihovny k lepší práci a k co největší otevřenosti vůči dětem.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

7.6.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>