15.9.2010 | Aktuality

V rámci pátečních večerů uvidíte ve zdejším Místním kulturním zařízení osm her, při kterých se představí sedm ochotnických souborů. Divadla ve Véskách začínají v říjnu derniérou slavné francouzské komedie Slaměný klobouk v podání Divadelní společnosti J. K. Tyla z Buchlovic. Představení je dárkem pro seniory k Mezinárodnímu dni seniorů, a proto budou mít vstup zdarma. V říjnu představí nadšenci ochotnického divadelního souboru obce Louka své ztvárnění Hrabalových Postřižin. Ochotnický spolek Hrozen z Hroznové Lhoty se ve Véskách uvede hrou Život Bio néni Rio. O úspěchu představení vypovídají vyprodané sály ve Veselí nad Moravou a okolí. Ochotnický spolek, který vznikl při Klubu kultury, s názvem SkiVésky představí v lednu hru Oklamaní. V únoru pak budou ochotníci ze Starého Města vyprávět kouzelnou pohádku pro dospělé Tetička z Radějova aneb Jak tetička čarovali.O měsíc později se diváci mohou těšit na romantickou Noc na Karlštejně v podání ochotnického divadla z Vracova. Komenský ochotnický spolek (KOS) z Komně zavítá do Vések v dubnu s komedií Charleyova teta. Abonentní řadu zakončí v květnu divadelní spolek J. K. Tyla z Buchlovic hrou s poněkud dvojsmyslným názvem Za scénou (Bez roucha). Návštěvníci divadelních pátků ví, že páteční večery ve Véskách nepřináší jen dobrou zábavu, ale také příjemné chvilky s posezením u vína po představení. Abonentky lze zakoupit v předprodeji v Klubu kultury či v Městském informačním centru.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

15.9.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>