15.9.2010 | Aktuality

V rámci pátečních večerů uvidíte ve zdejším Místním kulturním zařízení osm her, při kterých se představí sedm ochotnických souborů. Divadla ve Véskách začínají v říjnu derniérou slavné francouzské komedie Slaměný klobouk v podání Divadelní společnosti J. K. Tyla z Buchlovic. Představení je dárkem pro seniory k Mezinárodnímu dni seniorů, a proto budou mít vstup zdarma. V říjnu představí nadšenci ochotnického divadelního souboru obce Louka své ztvárnění Hrabalových Postřižin. Ochotnický spolek Hrozen z Hroznové Lhoty se ve Véskách uvede hrou Život Bio néni Rio. O úspěchu představení vypovídají vyprodané sály ve Veselí nad Moravou a okolí. Ochotnický spolek, který vznikl při Klubu kultury, s názvem SkiVésky představí v lednu hru Oklamaní. V únoru pak budou ochotníci ze Starého Města vyprávět kouzelnou pohádku pro dospělé Tetička z Radějova aneb Jak tetička čarovali.O měsíc později se diváci mohou těšit na romantickou Noc na Karlštejně v podání ochotnického divadla z Vracova. Komenský ochotnický spolek (KOS) z Komně zavítá do Vések v dubnu s komedií Charleyova teta. Abonentní řadu zakončí v květnu divadelní spolek J. K. Tyla z Buchlovic hrou s poněkud dvojsmyslným názvem Za scénou (Bez roucha). Návštěvníci divadelních pátků ví, že páteční večery ve Véskách nepřináší jen dobrou zábavu, ale také příjemné chvilky s posezením u vína po představení. Abonentky lze zakoupit v předprodeji v Klubu kultury či v Městském informačním centru.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

15.9.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.