22.9.2010 | Aktuality

V rámci Evropského týdne mobility se dnes koná v Uherském Hradišti Evropský den bez aut. V pro tento den uzavřené Nádražní ulici a na Masarykově náměstí proběhne celodenní program pro děti a veřejnost. V dopoledních hodinách bude na náměstí k dispozici Městská policie s ukázkou služebního vozidla a informací o registraci kol anebo Preventivní informační skupina Policie ČR. V odpoledních hodinách vystaví hasiči na náměstí služební auto a poté bude následovat ukázky vyproštění z havarovaného vozidla ve spolupráci se záchrannou službou. BESIP představí aktivity Ministerstva dopravy a vyzkouší děti na jízdě zručnosti. Od 9 do 15 hodin lze navštívit Spinningové studio v Hradební ulici a pokusit se ujet co nejvíce kilometrů na spinningovém kola a veslařském trenažéru. Součástí Evropského dne bez aut bude večerní in-line bruslení centrem města Uherské Hradiště, tzv. HEPA BladeNight.



Před začátkem jízdy bude účastníkům k dispozici škola bruslení s instruktory (od 19.30 do 20.30 hod.). Sraz je na parkovišti před zimním stadionem ve 20 hodin. Na okruh dlouhý 5,5 km se účastníci vydají ve 20.30 hodin. Bezpečnost bude zajišťovat policie. Celková délka trasy činí 11 kilometrů, celý okruh se totiž pojede dvakrát. V průběhu jízdy jsou po trase naplánovány krátké přestávky. Bruslařům se doporučuje vzít si na akci přilbu (stačí cyklistická) a chrániče na zápěstí. Jízda je určena pouze bruslařům starších 15 let. (HEPA BladeNights jsou pravidelně organizované hromadné jízdy in-line bruslařů ulicemi večerních měst za doprovodu policejních vozů. Kromě instruktorů in-line bruslení nechybí ani Music-car, který akci dodává hudební rozměr. Vyjížďky jsou organizovány v pohodovém duchu, v žádném případě se nejedná o závod, neplatí se žádné startovné ani jiné účastnické poplatky.)

program Evropského týdne mobility

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:




opište text z obrázku:

22.9.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>