17.11.2010 | Aktuality

V pátek 19. listopadu se v Klubu kultury od 19.30 hodin koná lehce erotická show pro ženy v podání skupiny The Rangers. Takřka od svého založení v roce 2001 je tato skupina nejvyhledávanější pánskou striptýz skupinou působící nejen v České a Slovenské republice. Na návštěvnice čeká večer plný erotiky, tanců, kostýmů a především krásných mužských těl. Ovšem pozor, tato how není pouze o nahotě a erotice, jak by se mohlo zdát, ale především o skvělé zábavě a až nečekaně příjemném odreagování.The Rangers jsou mistry v navazování kontaktu s divačkami a vyvolávání zcela nečekaných reakcí. Obrovskou dávkou testosteronu a nasazením, které do svých show vkládají, dokáží rozparádit i to nejrezervovanější publikum. Předprodej vstupenek v hodnotě 150 korun probíhá v Klubu kultury anebo v Městském informačním centru.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.11.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>