17.11.2010 | Aktuality

V pátek 19. listopadu se v Klubu kultury od 19.30 hodin koná lehce erotická show pro ženy v podání skupiny The Rangers. Takřka od svého založení v roce 2001 je tato skupina nejvyhledávanější pánskou striptýz skupinou působící nejen v České a Slovenské republice. Na návštěvnice čeká večer plný erotiky, tanců, kostýmů a především krásných mužských těl. Ovšem pozor, tato how není pouze o nahotě a erotice, jak by se mohlo zdát, ale především o skvělé zábavě a až nečekaně příjemném odreagování.The Rangers jsou mistry v navazování kontaktu s divačkami a vyvolávání zcela nečekaných reakcí. Obrovskou dávkou testosteronu a nasazením, které do svých show vkládají, dokáží rozparádit i to nejrezervovanější publikum. Předprodej vstupenek v hodnotě 150 korun probíhá v Klubu kultury anebo v Městském informačním centru.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.11.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.