27.8.2010 | Aktuality

Občanské sdružení Rosnička pořádá v sobotu 28.8. od 13 hodin v areálu firmy Kovosteel ve Starém Městě ekologický veletrh s názvem EKODEN. Připraven je bohatý program pro celou rodinu zahrnující např. vláček Steelinku, nafukovací hrad, trampolíny, hasičské soutěže pro děti, kovářskou show, výstup na maják či jeho slaňování, hašení vraků aut a autobusu, výtvarné dílny, lukostřelbu, vystoupení kapely Štrůdl atd. Atraktivní bude bezesporu i pokus o osobní rekord železného muže, a to tažení Steelinky s cestujícími a převracení vraku či stan MASH s prezentací projektu Zelené plíce a poradenskými službami z oblasti ekologie.Veškeré dění bude probíhat na pozadí osvěty veřejnosti v oblasti problematiky odpadového hospodářství a ekologie. Odpoledne plné zábavy si můžete užít za symbolické vstupné, a to buď za jeden kus prázdné PET lahve na osobu nebo vysloužilý elektrospotřebič.
Podrobný program akce naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

27.8.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>