27.8.2010 | Aktuality

Občanské sdružení Rosnička pořádá v sobotu 28.8. od 13 hodin v areálu firmy Kovosteel ve Starém Městě ekologický veletrh s názvem EKODEN. Připraven je bohatý program pro celou rodinu zahrnující např. vláček Steelinku, nafukovací hrad, trampolíny, hasičské soutěže pro děti, kovářskou show, výstup na maják či jeho slaňování, hašení vraků aut a autobusu, výtvarné dílny, lukostřelbu, vystoupení kapely Štrůdl atd. Atraktivní bude bezesporu i pokus o osobní rekord železného muže, a to tažení Steelinky s cestujícími a převracení vraku či stan MASH s prezentací projektu Zelené plíce a poradenskými službami z oblasti ekologie.Veškeré dění bude probíhat na pozadí osvěty veřejnosti v oblasti problematiky odpadového hospodářství a ekologie. Odpoledne plné zábavy si můžete užít za symbolické vstupné, a to buď za jeden kus prázdné PET lahve na osobu nebo vysloužilý elektrospotřebič.
Podrobný program akce naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

27.8.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>