1.11.2010 | Aktuality

Po dvou letech je tady opět možnost zazpívat si na plesu Slováckého divadla za doprovodu symfonického orchestru. Budete však muset úspěšně projít 2. ročníkem soutěže amatérských zpěváků a zpěvaček SD FAKTOR 2011. Mělo by vám být nejméně dvanáct let, horní věková hranice je neomezená (zájemci mladší patnácti let však pouze se souhlasem rodičů). Co je třeba? Natrénovat dvě písně (hudební doprovod není potřeba) a přijít ve středu 17. listopadu 2010 v 9 hodin do sálu Malé scény Slováckého divadla.Semifinálové kolo se uskuteční v lednu 2011 (přesný termín bude upřesněn). A uspějete-li, pak vás finále v podobě vystoupení se symfonickým orchestrem čeká na plese Slováckého divadla (sobota 22. ledna 2011, Klub kultury). Přihlášky s vaším jménem, věkem, telefonickým a e-mailovým kontaktem zasílejte na e-mail: sdfaktor@atlas.cz do neděle 14. listopadu 2010.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

1.11.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>