6.12.2010 | Aktuality

Až do 31. prosince 2010 lze na Městském úřadě v Uherském Hradišti podávat žádosti o poskytnutí dotací z jednotlivých fondů města. Konkrétně se jedná o: Fond mládeže a vzdělávání, Fond sportu, Fond kultury, Fond cestovního ruchu a Fond sociální pomoci a prevence. Pravidla pro poskytování dotací z jednotlivých fondů či žádost o její poskytnutí najdete na webových stránkách města www.mesto-uh.cz.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.12.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>