21.4.2011 | Aktuality

Zhruba 200 dávek pervitinu nalezli uherskohradišťští policisté v noci na úterý 19. dubna v autě šestadvacetiletého muže projíždějícího Vinohradskou ulicí. Řidič Mercedesu policistům nebyl schopen předložit řidičský průkaz, protože má až do podzimu roku 2013 vysloven zákaz řízení. Alkohol muž nenadýchal, zkouška na drogy však prokázala v jeho těle přítomnost marihuany. Muž následně putoval do policejní cely. Při následném prohledání auta v něm kriminalisté nalezli přes dvacet gramů pervitinu. Část se nacházela v injekční stříkačce, část byla zabalena v papíru s přehledem bodovaných dopravních přestupků a největší část byla v obálce s razítkem uherskohradišťské policie. Za toto množství pervitinu by uživatelé zaplatili kolem 20 000 korun. Muži bylo sděleno obvinění ze spáchání trestného činu neoprávněné přechovávání omamné a psychotropní látky, za což mu v jeho případě hrozí až pět let vězení. Muž byl již na začátku letošního března stíhán za nedovolenou výrobu drog, na kontě má i dvě obvinění ze spáchání trestných činů maření výkonu úředního rozhodnutí. Těch se dopustil při úterní noční jízdě a předtím ještě v polovině března, kdy autem ujížděl policistům.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.4.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.