21.4.2011 | Aktuality

Zhruba 200 dávek pervitinu nalezli uherskohradišťští policisté v noci na úterý 19. dubna v autě šestadvacetiletého muže projíždějícího Vinohradskou ulicí. Řidič Mercedesu policistům nebyl schopen předložit řidičský průkaz, protože má až do podzimu roku 2013 vysloven zákaz řízení. Alkohol muž nenadýchal, zkouška na drogy však prokázala v jeho těle přítomnost marihuany. Muž následně putoval do policejní cely. Při následném prohledání auta v něm kriminalisté nalezli přes dvacet gramů pervitinu. Část se nacházela v injekční stříkačce, část byla zabalena v papíru s přehledem bodovaných dopravních přestupků a největší část byla v obálce s razítkem uherskohradišťské policie. Za toto množství pervitinu by uživatelé zaplatili kolem 20 000 korun. Muži bylo sděleno obvinění ze spáchání trestného činu neoprávněné přechovávání omamné a psychotropní látky, za což mu v jeho případě hrozí až pět let vězení. Muž byl již na začátku letošního března stíhán za nedovolenou výrobu drog, na kontě má i dvě obvinění ze spáchání trestných činů maření výkonu úředního rozhodnutí. Těch se dopustil při úterní noční jízdě a předtím ještě v polovině března, kdy autem ujížděl policistům.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.4.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>