26.7.2010 | Aktuality

Proto pro ně připravila tzv. Letní filmové dílničky, které se budou konat denně až do 31. července v divadelním stanu Kiosek před Sportovní halou (od 10 do 12 hodin). Děti si zde mohou kreslit, navlékat korálky, hrát s vlnou, vyrábět drobné dekorativní i dárkové předměty. Tím vším mohou rozvíjet svoji dětskou fantazii a zručnost a navíc hravou formou získat nové vědomosti v oblasti výtvarné výchovy i během prázdnin. Dílničky jsou určené dětem od pěti let. Veškerý materiál bude zajištěn na místě. Vedoucí letošních dílen je Radmila Doskočilová z uherskohradišťské ZUŠ. Dětem do batůžku je třeba přibalit pouze pracovní oděv, případně drobnou svačinku a pití.


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.7.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>