26.7.2010 | Aktuality

Proto pro ně připravila tzv. Letní filmové dílničky, které se budou konat denně až do 31. července v divadelním stanu Kiosek před Sportovní halou (od 10 do 12 hodin). Děti si zde mohou kreslit, navlékat korálky, hrát s vlnou, vyrábět drobné dekorativní i dárkové předměty. Tím vším mohou rozvíjet svoji dětskou fantazii a zručnost a navíc hravou formou získat nové vědomosti v oblasti výtvarné výchovy i během prázdnin. Dílničky jsou určené dětem od pěti let. Veškerý materiál bude zajištěn na místě. Vedoucí letošních dílen je Radmila Doskočilová z uherskohradišťské ZUŠ. Dětem do batůžku je třeba přibalit pouze pracovní oděv, případně drobnou svačinku a pití.


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.7.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>