26.7.2010 | Aktuality

Proto pro ně připravila tzv. Letní filmové dílničky, které se budou konat denně až do 31. července v divadelním stanu Kiosek před Sportovní halou (od 10 do 12 hodin). Děti si zde mohou kreslit, navlékat korálky, hrát s vlnou, vyrábět drobné dekorativní i dárkové předměty. Tím vším mohou rozvíjet svoji dětskou fantazii a zručnost a navíc hravou formou získat nové vědomosti v oblasti výtvarné výchovy i během prázdnin. Dílničky jsou určené dětem od pěti let. Veškerý materiál bude zajištěn na místě. Vedoucí letošních dílen je Radmila Doskočilová z uherskohradišťské ZUŠ. Dětem do batůžku je třeba přibalit pouze pracovní oděv, případně drobnou svačinku a pití.


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.7.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>