8.8.2011 | Aktuality

Až do 10. srpna lze hlasovat, aby uherskohradišťské kino dostalo možnost hostit slavnostní předpremiéru českého filmu Alois Nebel. Ta se uskuteční 20. září - devět dnů před oficiálním uvedením filmu v ostatních českých kinech. Projekce se zúčastní i tvůrci filmu, součástí programu bude pravý nebelovský raut a každý hlasující může vyhrát některou z připravených cen.

Alois Nebel je animovaný film režiséra Tomáše Luňáka, v němž hlavní role ztvárnili Miroslav Krobot, Karel Roden či Tereza Voříšková. Děj začíná na podzim roku 1989 na železniční stanici Bílý Potok v Jeseníkách,. Zde pracuje coby výpravčí Alois Nebel, kterému se ve snu zjevuje Dorothe - oběť násilného odsunu Němců po 2. světové válce...

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.8.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>