3.9.2012 | Aktuality

Projekt spočíval v instalaci dvou šikmých schodišťových plošin. Jedna vede od obřadní síně směrem ke kancelářím starosty města a tajemníka úřadu, druhá pak od podatelny ke kancelářím místostarostů. Celkový rozpočet projektu dosáhl výše 300 tisíc korun, polovina nákladů byla financována prostřednictvím dotace Ministerstva pro místní rozvoj.

Do budoucna se připravuje další bezbariérová trasa, která bude na podzim odeslána ke schválení Řídícím výborem Národního rozvojového programu mobility.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

3.9.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>