26.4.2010 | Aktuality

Výbuch v garáži rodinného domu v Hluku na místě usmrtil pětadvacetiletého muže. Garáž se další obyvatelé domu nejprve snažili uhasit pomocí zahradní hadice. Z hasičů dorazila na místo jako první místní dobrovolná jednotka. Následoval příjezd profesionálů. Zásahem hasičů se podařilo zabránit rozšíření požáru na další sousední objekty a rodinný dům. Výbuch zdemoloval garáž, tlaková vlna pak poškodila skleněné výplně oken a dveří domu. Rodině, která utrpěla psychický šok, pomáhala na místě psycholožka hasičského záchranného sboru. Příčinou tragédie byla zřejmě mužova záliba v hledání válečných kovových pozůstatků a munice. V garáži se zároveň nacházely plynové lahve a samostatný plynový přívod. Způsobená škoda byla odhadnuta předběžně na 200 000 korun.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.4.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>