26.4.2010 | Aktuality

Výbuch v garáži rodinného domu v Hluku na místě usmrtil pětadvacetiletého muže. Garáž se další obyvatelé domu nejprve snažili uhasit pomocí zahradní hadice. Z hasičů dorazila na místo jako první místní dobrovolná jednotka. Následoval příjezd profesionálů. Zásahem hasičů se podařilo zabránit rozšíření požáru na další sousední objekty a rodinný dům. Výbuch zdemoloval garáž, tlaková vlna pak poškodila skleněné výplně oken a dveří domu. Rodině, která utrpěla psychický šok, pomáhala na místě psycholožka hasičského záchranného sboru. Příčinou tragédie byla zřejmě mužova záliba v hledání válečných kovových pozůstatků a munice. V garáži se zároveň nacházely plynové lahve a samostatný plynový přívod. Způsobená škoda byla odhadnuta předběžně na 200 000 korun.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.4.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>