14.7.2011 | Aktuality

V pořadí 4. zámecký divadelní víkend se koná již o tomto víkendu na zámku v Uherském Ostrohu a nabídne program pro děti i dospělé. V pátek 15. července nabídne Hoffmannovo divadlo od 20.30 hodin komedii Utíkej, Nituško! - parafrázi na slavnou operetu Mamzelle Nitouche - plnou krásných melodií a ztřeštěných situací. Na sobotní odpoledne je připravena od 15 hodin pro děti i dospělé pohádka Josefa Lady (v dramatizaci Karla Hoffmanna) Bubáci a Hastrmani. Večer odehraje od 19 hodin své představení s názvem Noc s názvem Ostrožsko lhotské ochotnické divadlo – host letošního divadelního víkendu. Minifestival bude ukončen v neděli 17. července v 10 hodin pohádkou s názvem Kašpárkovy popletené pohádky.



Vstupenky na jednotlivá představení lze zakoupit v uherskoostrožské Městské knihovně či informačním centru. Vstupenky lze i rezervovat na telefonním čísle 605 786 932.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:




opište text z obrázku:

14.7.2011

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.