15.9.2011 | Aktuality

Klub českých turistů a Město Uh. Uherské Hradiště pořádají v sobotu 17. září od 8.30 hodin slavnostní otevření Městského turistického okruhu (MTO). Místem startu je Masarykovo náměstí (roh Hradišťanky a Protzkarovy ulice) a projít si můžete velký okruh v délce 12 km a malý okruh dlouhý 7,5 km.  Účastník pochodu obdrží mapu okruhu. Trasa je značena červeno-bílým diagonálně děleným čtvercem používaným KČT pro místní značení.Souběžně s výše uvedenou se v sobotu koná i v pořadí 6. ročník oblíbené akce pro rodiče s dětmi s názvem Hradišťské chodníčky, která z větší části povede právě po trase nově otevíraného MTO. Čas startu je v době od 8.30 do 10 hodin, místem startu je nákupní středisko Dukla (u zimního stadionu). Trasa je dlouhá 7 km, startovné činí 10 korun. Účastnící pochodu taktéž obdrží na startu mapu, na děti pak za účast a zdolání trasy čekají pěkné ceny.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

15.9.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.