21.6.2011 | Aktuality

Už podvanácté zve Knihovna BBB malé i velké čtenáře ve dnech 20. - 24. června na minifestival určený k podpoře četby dětí s názvem Hradišťské sluníčko. K nejoblíbenějším atrakcím minifestivalu patří již tradičně čtené večerníčky, kdy vždy v 18 hodin po odtroubení znělky čeká na děti čtená pohádka. Letos se budou večerníčky číst na trávníku před hlavní budovou knihovny, v případě deště v knihovně. Na tomto místě se dle B. B. Buchlovana četly pohádky už v padesátých letech minulého století. Hradišťské sluníčko chce dětem zároveň připomenout, že prázdniny jsou tou nejvhodnější dobou ke čtení, a taky jim doporučit, že by bylo dobré před prázdninami v knihovně vrátit knihy a vypůjčit si něco ke čtení i pro prázdninový čas. Podrobný program minifestivalu naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.6.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.