24.6.2010 | Aktuality

Již podeváté pořádá dětské oddělení Knihovny BBB malý festival k podpoře dětského čtení s názvem Hradišťské sluníčko.

V pondělí došlo k ocenění mladých literátů a výtvarníků v rámci literární soutěže Píšu povídky, píšu básně... (s letošním tématem Jakou barvu má svět) a výtvarné soutěže Ex-libris 2010. Do kina Hvězda přijely děti nejen z uherskohradišťského okresu, ale také z Vyškova, Bystřice pod Pernštejnem či Brna. Do obou soutěží se přihlásilo celkem 460 dětí, uděleno bylo 36 ocenění v literární soutěži a 14 ve výtvarné. Všechny nejlepší práce najdete ve sborníku, který je k dispozici v oddělení pro děti.I letos došlo na čtení „Večerníčků“ v podání herců Slováckého divadla, např. ten pondělní v knihovně (kvůli nepřízni počasí) přečetl herec David Vacke.

V úterý dorazily do knihovny uherskohradišťští prvňáčci. Čtyři malé princezny a opravdový Princ je pasovali do řádu Čtenářů a oni pro změnu slíbili věrnost krásnému slovu a knížkám.

Další akce Hradišťského sluníčka:

čtvrtek 24. a pátek 25. června (od 18 hodin) - Večerníček na Mariánském náměstí (v případě deště v knihovně)
čtvrtek 24. června – autogramiáda spisovatelky Ivony Březinové (knihovna)

 

Komentáře


xiaozheng6666 napsal(a)
10.8.2017 15:55 | 112.5.238.*

2017-8-10 xiaozheng6666 canada goose outlet michael kors outlet online ugg boots ralph lauren cheap oakley sunglassesNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

24.6.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.