12.5.2011 | Aktuality

Asociace Entente Florale CZ – Souznění, o.s. spolu s Mikroregionem Konstantinolázeňsko a Plzeňskou dráhou, o.s., pod záštitou Stálé komise Senátu pro rozvoj venkova a ministra dopravy Víta Bárty, pořádají v pořadí 5. ročník soutěže o titul Nejkrásnější nádraží. Mezi deseti finalisty soutěže figuruje i vlakové nádraží v Uherském Hradišti. Slavnostní vyhlášení soutěže se uskuteční 17. června v Senátu ČR. Hlasování probíhá do 31. května 2011. Hlasy můžete posílat na adresu nejkrasnejsinadrazi@cd.cz nebo na poštovní adresu:

Asociace EF CZ – Souznění
budova ředitelství NKP Vyšehrad
V pevnosti 159/5b
128 00 Praha 2


Jednotlivá nádraží si můžete prohlédnout zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.5.2011

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>