12.5.2011 | Aktuality

Asociace Entente Florale CZ – Souznění, o.s. spolu s Mikroregionem Konstantinolázeňsko a Plzeňskou dráhou, o.s., pod záštitou Stálé komise Senátu pro rozvoj venkova a ministra dopravy Víta Bárty, pořádají v pořadí 5. ročník soutěže o titul Nejkrásnější nádraží. Mezi deseti finalisty soutěže figuruje i vlakové nádraží v Uherském Hradišti. Slavnostní vyhlášení soutěže se uskuteční 17. června v Senátu ČR. Hlasování probíhá do 31. května 2011. Hlasy můžete posílat na adresu nejkrasnejsinadrazi@cd.cz nebo na poštovní adresu:

Asociace EF CZ – Souznění
budova ředitelství NKP Vyšehrad
V pevnosti 159/5b
128 00 Praha 2


Jednotlivá nádraží si můžete prohlédnout zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.5.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.